RODINNÉ
BÁSNĚ, POVÍDKY
A OBRÁZKY
(VÝBĚR)
DADALA´S WORKS
RODINNÉ NAKLADATELSTVÍ
POVÍDKY
1 a 2
BÁSNĚKRESBYZ KRONIKYFOTOGRAFIEHOME
ÚVODEM

Pomocí této stránky bude možno vstoupit do jednotlivých rubrik a dokumentů, seznámit se s téměř již zapomenutými rodinnými dílky, které v minulosti vyšly nákladem a tiskem vlastním v této rodinné redakci DADALA´S WORKS a s některými událostmi z našeho života.

V rubrice "POVÍDKY", jsou uvedeny kraťoučké vzpomínky zakladatele naší redakce - našeho dědečka (mého tatínka) zvaného v mládí "Dadala". Zde vzpomíná na přerovský "Vrchní rynk" a lidičky, kteří tam tehdy za jeho mládí přebývali.

Do rubriky "BÁSNĚ" jsem zařadil výběr z jeho sbírky básní nazvané "CHAOS", kterou napsal v době svých chlapeckých let a dospívání ve velmi těžkém období konce I. světové války a v počátcích zrodu naší samostatné republiky Československé.

V rubrice "FOTOGRAFIE" jsem do dokumentu "STŘEDNÍ ŠKOLA" zařadil snímky ze setkání naší třídy Gymnázia v Uherském Hradišti po 50 letech od maturity, kdy jsme byli také slavnostně přijati také mezi "Stařešiny" této věhlasné školy. V dalším dokumentu označeném "VOLEJBAL" lze nahlédnout do více jak desetileté historie jednoho kralupského dívčího družstva, které jsem založil a po celou tu dlouhou dobu s řadou pomocníků vedl a trénoval.

Na stránkách "KRONIKA" postupně uvedu historii našeho rodu a všimnu si zajímavých členů a jejich životních osudů. Vzpomenu zde také na již téměř zapomenutou atmosféru mého dětství a mládí V Buchlovicích.

[CNW:Counter]